Ücretsiz Firma Ekle
Abdullah Sarıkaya 
(312) 251 22-00
(312) 251 27-00
Uğur Mumcu Mahallesi 1656. Cadde No: 68/4 06370 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle / Ankara

HAKKIMIZDA

    AYKOME, tescilli sloganı olan Altyapı Koordinasyon Merkezi kısaltması olarak markalaşmıştır. 2014 yılı başlarında faaliyete başlayan firmamızın tüm isim ve kurumsal hakları tescillenmiş ve kurumsal sertifikalar tamamlanmıştır. TÜRKAK onaylı ISO9001:2008 ve TSE HYB belgeleri ile birlikte faaliyetlerini devam ettiren AYKOME, altyapıya yönelik kazısız teknolojileri kullanarak bir koordinasyon merkezi oluşturmak, kontrolsüz ve hasarlı kazıların önüne geçebilecek teknolojileri sunmak, Akıllı şebeke yönetimi için gerekli ürün ve hizmetleri tanıtmak, Fiziki su kayıp ve kaçaklarını azaltmaya yönelik uygulamalar yapmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak ilkelerini benimsemiştir.

    Özellikle fiziki su kayıp kaçaklarının tespiti, kablo ve boru güzergâh tespiti, hidrolik modellemenin yapılması, uzaktan okuma ve otomasyon sistemlerinin kurulumu, su analizlerinin yapılması, şebeke tasarımı ve yönetimi gibi konularda en geniş tecrübeye sahip kadrosu ile müşavirlik-danışmanlık hizmeti verebilecek kapasiteye sahiptir.

    Gelişen teknolojiye yakın ilişki kurabilen yapımız ile bize sosyal bağlantılardan etkin bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm sosyal bağlantılardan yapacağınız ziyaretler ile güncel yeniliklerle daha hızlı buluşacaksınız. Üreteceğimiz teknolojik çözümler ile daima odak noktası olacağız.

    Özellikle altyapı projelerinde mühendislik, müşavirlik ve danışmanlık konularında uzmanlığa sahip firmamızın, spesifik ürün gruplarında Türkiye temsilcilikleri bulunmaktadır. Su kayıp ve kaçakların tespiti, yeraltı kablo ve boru hatları tespiti, debi akış ölçümleri, su analizleri, basınç seviye ölçümleri, hot tap makineleri, scada otomasyon, hidrolik model ve coğrafi bilgi sistemleri konusunda özel uzmanlık alanı bulunmaktadır.

    Elektromanyetik, ultrasonik ve doppler tekniklerini kullanan farklı ölçüm ekipmanlarından modele en uygun seçimlerin tarafımızca yapılmasını öneririz. Aynı şekilde bölgesel ve noktasal su kaçaklarının tespiti konusunda ileri teknolojileri bir araya toparladık. Yeraltından geçen kablo ve boru hatlarının tespiti amacıyla kullanılan dedektörler ve yeraltı radarı ile yer, yön ve derinlik bilgilerine ulaşarak sayısallaştırma amaçlı çalışmalara öncülük edilmektedir.